Parapsiholoģija - zinātne, kas iet tālāk par psiholoģiju.

PARA – blakus

PSIHE – cilvēka dvēsele

PSIHOLOĢIJA – zinātne par cilvēka dvēseli

Aizver acis – un tu ieradzīsi

Ekstrasensoras spējas var sevī atklāt ne tikai pēc kādas krīzes vai afekta, bet arī nodarbojoties, piemēram, ar ārstniecisko badošanos vai jogas nodarbībām. Tas nozīmē, ka superjūtīgumu var attīstīt. Šeit vietā ir analoģija ar mūziku: protams, lai kļūtu par Paganīni vai Mocartu, ir vajadzīgas kolosālas dabas dotības, bet, lai apgūtu profesiju, var vienkārši pabeigt mācības mūzikas skolā.

Jums ir labi attīstīta intuīcija un jums raksturīgas nelielas atklāsmes, tādas kā, piemēram, priekšnojauta par telefona zvanu vai pareiza ceļa neapzināta izvēle nepazīstamā apkārtnē? Tad var izdarīt secinājumu, ka ekstrasensoras spējas jums piemīt.

Pēc statistikas, lidmašīnas, kuras cietušas avārijā, ir bijušas aizpildītas mazāk par 80%. Vairāk ir arī pasažieru, kuri nokavē uz liktenīgajiem reisiem, nekā parasti.

Ir noteikts, ka kreiļi, līdz ar labās smadzeņu puslodes lielāku attīstību, kura atbild par neracionālu uztveri, biežāk par citiem izrāda ekstrasensorās spējas. Tomēr, lai tās attīstītu, ir vajadzīga pacietība, neatlaidība, galvenais – sapratne, priekš kam tas ir vajadzīgs. Sākumā var trenēties uz priekšmetiem, kas ir līdzās, izmantojot vienkāršu tehniku.

Sērkociņu kastīte

Radiet mierīgus apstākļus, apsēdieties ērtā pozā un aplūkojiet sērkociņu kastīti.
Aizveriet acis un pacentieties ieraudzīt sērkociņu kastīti ar iekšējo redzi. Apskatiet zīmējumu uz tās, uzrakstus.
Domās pagrieziet kastīti un apskatiet to no otras puses. Pēc tam atveriet acis un salīdziniet redzēto ar oriģinālu. Cik pareizi jūs visu redzējāt?
Palūdziet kādam ielikt sērkociņu kastītē nedaudz sērkociņus. Pēc tam pacentieties ar iekšējo redzi iekļūt iekšā sērkociņu kastītē un ieraudzīt sērkociņus. Treniņu laika jūs varēsiet atšķirt savas domas un pieņēmumus no ekstrasensorās uztveres.

Ģimenes albūms

Katrā ģimenē ir albūms ar fotogrāfijām. Paturiet plaukstu virs vecām fotogrāfijām, kurās attēloti nomirušie vecvecāki, bet, pēc tam virs pēdējā laika fotogrāfijām, kurās redzami dzīvi esoši radinieki. Pamēģiniet sajust starpību izjūtās. Tā var būt kā adatu dūrieni, aukstums vai siltums. Nākošais etaps būs eksperiments ar jūsu pazinu foto albūmiem. Pamēģiniet, balstoties uz savām izjūtām, noteikt, dzīvs vai miris ir cilvēks, kurš ir redzams fotogrāfijā.

Pat tad, ja jūs neatklāsiet sevī ekstrasensu, jūsu jūtīgums palielināsies. Ir zināms, ka cilvēki, kuri uzticas savai intuīcijai, mazāk kā citi iekļūst avārijās, katastrofās, retāk var saindēties ar veciem produktiem un to organisms ir izturīgāks pret slimībām.

Discovery, No7,2009